Olimpik Düğün Tesisleri seçkin davet alanları ile yaşantınızın en önemli kutlamasını dost ve aile üyelerinizden on kişiden bin kişiye kadar misafirleriniz ile tüm hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz benzersiz bir şölene dönüştürür. Sizleri İstanbul'daki yegane rüya düğünleri tesislerine bekliyoruz.

Süs ve Renk Seçenekleri

Salon ve Bahçe bölümlerinde sandalye bağlamalarında organze tüllerde 8 farklı renk çeşitiyle dilediğiniz ambiyansı yakalayıp davetlilere şık bir sunum yapabilirsiniz.

Otopark Hizmeti

Davetlilerinize araç park etme stresi yaşatmadan rahat ve güvenli şekilde araçlarını bırakabilecekleri 140 araçlık otopark hizmeti sunuyoruz.

İkram Hizmeti

Davetlilere bu özel anlarınızda yiyecek, içecek ve yemek servisi imkanı sunuyoruz. Anlaşılan paketlere göre dilediğiniz gibi davetlilere ikramda bulunabiliriz.

Ulaşım Sorunsuz

Şehrin içinde sizden ve size yakın olan tesisimize ulaşmak çok basit. Ulaşım probleminin olmadığı Bahçelievler Soğanlıda sizleri bekliyoruz.

Salon Dolunay

Salon Mimoza

Salon Kardelen

Kır Düğünü

Kır Düğünü

İstanbul’da Bahçelievler bölgesinde ulaşımı kolay, ferah ve kaliteli hizmetle kır düğünü keyfini çıkarabileceğiniz bahçemiz sizleri bekliyor.

En büyük kazancımız şahit olduklarımızdır.

0
Organizasyon
0
Davetli
WhatsApp Bilgi Al